Yaşadığı Değişimle Dikkat Çeken Pelin Karahan Değişimin Sırrını Açıkladı!

Bir zamanların efsane dizisi Kavak Yelleri’ni hatırlamayan yoktur! Peki güzeller güzeli Aslı karakterini canlandıran Pelin Karahan’ı hatırlıyor musunuz? Pelin Karahan son zamanlarda yaşadığı değişimle gündemimizden eksik olmuyor. 

Karahan, son olarak yaptırdığı işlemi itiraf etti!

Pelin Karahan’ı birçoğumuz Kavak Yelleri dizisinde canlandırdığı Aslı karakteriyle hatırlıyoruz.

Yayınlandığı dönemlere hatta sonrasına da damgasını vuran Kavak Yelleri, özellikle gençler tarafından yakından takip ediliyordu. Pelin Karahan ve Aslı Enver’in Aslı ve Mine karakterlerine hayat verdikleri dizi izleyenlere romantik, duygusal anlar yaşatıyordu.

Karahan daha sonra birçok ünlü yapımda da rol aldı.

Özellikle Muhteşem Yüzyıl ve Kıbrıs: Zafere Doğru dizisinde canlandırdığı karakterler ile kariyerinde ilerleme katetmiş oldu. Doğal güzelliğiyle izleyenlerin beğenisini kazanmaya devam etti.

Ünlü oyuncu Pelin Karahan, son zamanlarda ise yaşadığı değişimle gündemde.

Eski görüntüsünden daha farklı bir görünüme sahip olan Pelin Karahan’ın herhangi bir işlem yaptırıp yaptırmadığı merak konusu olmuştu. Saç rengini değiştirmesiyle farklı bir görünüme sahip olan Karahan, birçok kişi tarafından beğenilmişti.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Pelin Karahan, yüzündeki morlukların vitamin iğnesi nedeniyle oluştuğunu söyledi.

2. Sayfa’nın haberine göre, muhabirlerin sorularını yanıtlayan Pelin Karahan, yüzündeki kızarıklıkların solaryumdan, morlukların ise vitamin iğnesinden oluştuğunu belirtti.

“Yazın çok güzel yandım ama açılırken çok kötü bir renk oluyor.”

Solaryumda yandıktan sonra açılırken kötü bir renk olduğunu belirten Karahan, kızarıklıkların oluştuğunu dile getirdi. Aynı zamanda küçükken yaşadığı bir kazadan sonra yüzünde büyük bir yara olduğunu belirtti.

Ayrıca okul sezonunun açılmasıyla birlikte çocuğunu da birinci sınıfa başlayan Karahan, heyecanlı olduğunu dile getirmişti.

Geçtiğimiz günlerde muhabirlerin sorularını yanıtlayan Karahan, işlerin düzene girdiğini belirterek tiyatro oyunlarının başladığını ve bu durumdan mutlu olduğunu söylemişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir