Fatih Portakal: Yavuz Ağıralioğlu, Erbakan’ın teklifini reddetmiş

Yerel seçimlere yaklaşılırken siyasetin gündemi de hareketlendi. Gözler parti ve ittifakların adaylarına çevrildi. İstanbul’da nasıl bir yol izleyeceği merak edilen Yeniden Refah Partisi kararını açıkladı. YRP Genel Başkanı Fatih Erbakan, “Ankara, İstanbul ve İzmir’de kendi adaylarımızı göstereceğiz” açıklamasını yaptı.

Bu gelişme sonrası YRP’nin kimi aday göstereceği merak ediliyor. Kulislere göre öne çıkan isim Fatih Erbakan’ın ablası Elif Erbakan…

KULİS: YAVUZ AĞIRALİOĞLU REDDETMİŞ

Gazeteci Fatih Portakal, Sözcü TV canlı yayınında bir kulis bilgisi paylaştı. Portakal, YRP’nin İstanbul adaylığı için eski İYİ Partili bir isme teklif götürdüğünü açıkladı. Portakal’ın açıklamasından satır başları:

“Bugün bir esnaf lokantası var Kağıthane’de… Ordaydım, 3 tane beyefendi girdi içeri. Yakalarında Yeniden Refah Partisi’nin rozeti vardı. Gelen kişiler YRP’nin ilçe teşkilatında görevliler. Hayırlı olsun Fatih Bey kendi adayınızı açıklayacakmış, kim olacak, var mı kulağınıza gelen bir isim dedim. Bana ‘Yavuz Ağıralioğlu olabilir’ dediler. ‘Hadi canım’ dedim. ‘Kendi parti kurmaya çalışıyor, olabilir mi ya’ dedim. ‘Evet’ dediler, olmazsa Elif Erbakan’ı görmek istediklerini söylediler.

Yavuz Bey, teşekkür ederek YRP’den şu an için aday olmayı düşünmediğini ifade etmiş. Teklif de Fatih Erbakan’dan gitmiş.”

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir